Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no ja mówię o 2 ale podpunkt 4 hehe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaa hehe szkoda ze nie zapisales do zadania 4 no coz moze ktos napisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co do 4 zadania to moge ci powiedzieć tylko kilka podpunktów 1- 2-H 3-A 4- 5-E 6- 7-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie pamiętasz kolejności odpowiedzi na zadania np. 5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
H i E mam tak samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zad 5 mam tak D,B,C,B,A,A,D i jak sprawdzalam na necie to mam jedno zle to ostatnie bo powinno byc B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe.... ciekawe czy dadzą odp. na nasz arkusz:) wątpię ci powiem ale kto wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też wątpie ;/... a z 4 zadania tylko te pamietasz czy tylko tych jestes pewien?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko tych jestem pewien bo mam tak: c,h,a,g,e,f,b
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak coś to nasz numer arkusza: MJR-P2_1P-102
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakbys znalazl odpowiedzi do 2 i 4 gdzies to prosze napisz tutaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko no i ty tak samo jakbyś coś znalazła daj znać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nie mogę czytać o tym ,,waszym arkuszu"!!! ludzie był jeden arkusz tylko odp pomieszane, tak ciężko to zrozumieć? nikt wam nigdy nie mówił o takiej ewentualności??? co to za problem otworzyć arkusz i odpowiedzi i sobie sprawdzać? trzeba być ...,żeby nie pamiętać co się zaznaczyło... a co do tego zad z inwalidami to wydaje mi się,że prawda,bo przecież wśród tych osób były też takie z niedorozwojem fizycznym... życzę wszystkim zadowalających wyników, chociaż ja mam trzy błędy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale pytanie było: 6.4. В проекте примут участие молодые люди с ограниченными физическими возможностями. A nie tylko tacy biorą udział. Więc może dlatego fałsz.
Zdanie nie było sformułowane, że tylko dzieci inwalidzi biorą udział i nie było napisane, że tylko zdrowe dzieci biorą udział. Inwalidzi po prostu są podzbiorem zbioru "dzieci biorące udział w akcji" 6.4 ZDANIE PRAWDZIWE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6.4 jest bład to jest raczej P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie, jakby było "tylko", to byłby fałsz, a tak to jest jak nic prawda wg mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zdanie nie jest prawdziwe kolego:) tam w arkuszu było dokładnie ze mogą wziąć udział inwalidzi ALE! cierpiący na m.in na słuch wzrok a nie było tam podane nic o sprawności ruchowej więc to zdnai ejest nieprawdziwe:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska przeczytajcie dokładnie arkusz i przeanalizujcie to zadanie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim skromnym zdaniem w 6.4 jest prawda, bo w tekscie byla mowa o dzieciach niepelnosprawnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy będą arkusze i odp z rozszerzonej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...